Kroužky - Šifry-uzly-morseovka-semafor - Praha 10

chlapci a dívky
3.-9.tř.
(případně i starší)

Termin:     pátek 15:50-16:50      (1x týdně; 60')

Cena:           990,- Kč / pololetí      (= 1x týdně, 60 minut, učebna)

Platbu za trénink je potřeba uhradit nejpozději do konce září (v 1.pololetí) a do konce února (ve 2.pololetí), a to hotově proti příjmovému pokladnímu dokladu.
Platbu převodem jsme zkusili před 7 roky, ale ukázalo se, že pro nás jde o finančně, časově i organizačně náročnější způsob úhrady.

Slevy - sourozenecká (-100,-Kč u druhého či dalšího sourozence), věrnostní (v následujícím období od -50,-Kč; cca 5%)

Místo konání:   učebna ZŠ Břečťanova, pavilon S

Kroužek Šifry-uzly-morse-semafor (při dostatečném počtu zájemců) začne v pátek 13.9.2019, závěrečná lekce proběhne 24.1.2020; lekce odpadá 27.12.2019 a 3.1.2020 (zimní prázdniny) a 31.1.2020 (pololetní prázdniny). Celkem tedy absolvujeme 19 lekcí.
Jarní pololetí začne 7.2.2020, závěrečná lekce proběhne 19.6.2020; lekce odpadá 28.2. (jarní prázdniny) a 10.4. (Velikonoce), 1. a 8.5, (státní svátky). Celkem tedy absolvujeme 16 lekcí.

Přihláška:       e-mailem   na   klub.atom@seznam.cz

V přihlášce, prosím, uveďte: jméno, příjmení, datum narození; školu, třídu; případné zdrav.problémy, o kterých by měl lektor vědět (astma, cukrovka apod.); kontakt (e-mail a tel.) na rodiče či jiné zákonné zástupce; zkušenosti v daném sportu; z jakého zdroje jste se o kroužku dozvěděli apod.
Pozn.: do r. 2017 jsme používali pohodlnější webový formulář (výsledek také přišel do e-mailu), ale provider jej na svých serverech zrušil a my dosud nenašli adekvátní náhradu. Jakmile bude k dispozici, přidáme na webové stránky a budeme o tiom informovat.

Vybavení:   uzlovačka, blok, psací potřeby, pití, přezuvky

Uzlovačka - koupit lze přes lektora (bez navýšení ceny)

sifra       uzly
morseovka       semafor

ball oranz Slevy v následujícím pololetí v případě dobré docházky (50,- až 150,-), za sourozence (100,-), slevy je možné sčítat. Při částce nad 1.000,- za kalendářní rok (i v součtu za sourozence, za jeden i více kroužků) lze ušetřit 15% z této částky (odečet z daní - platí nejen pro živnostníky, ale i pro zaměstnance)
ball oranz Každé pololetí má kvůli svátkům a prázdninám různý počet lekcí/tréninků. Většinou 16-18, někdy jen 15, nejvíce 19. Náš klub se snaží využít co nejvíce z možnách termínů, přičež ponechává paušál pro jakýkoli počet lecí/tréninků, což v podstatě znamená, že 16., 17. a vyšší počet jsou bonusy. Zároveň pokud odpadnou lekce nad rámec 15 lecí/tréninků, tak se nic nevrací, neodečítá. - 90,- ze základního příspěvku je "členský příspěvek na paušální výdaje", u věrnostních slev již jen zbytek. Též pokud se někdo přihlásí v průběhu pololetí, vypočítá se platba podle uvedeného klíče (plná cena při min. 15 lekcích/trénincích, které dotyčný mohl absolvovat.
ball oranz Kroužek povede lektor, který 12 let chodil do nejstaršího oddílu v Čechách, který bez přestávky funguje od r.1913 a který v letech 1926-1990 vedl J.Foglar.
ball oranz Možnost letního týdenního soustředění - buď formou příměstského tábora, nebo týdenním soustředěním mimo lokalitu
ball oranz Další informace: webová aplikace (pro již registrované viz ***.tymy.cz), webové stránky www.klubatom.cz či e-mail klub.atom@seznam.cz

-hp- © 2011