Úvod

Klikněte, prosím, na odkaz nahoře v menu "Kroužky pro děti" pro celkový přehled nabídky kroužků a poté odkazy na jednotlivé kroužky v submenu v levém sloupci.

V provozu je i odkaz "Zajímavosti".

Ostatní stránky budou přidány během nejbližších dnů....

Stránky připravujeme

Prohlášení
Klub Atom nikdy neměl, nemá a mít nebude nic společného s agenturou Kroužky o.p.s.!! Priority, cíl a styl práce té agentury se diametrálně liší od našich. Bohužel se to (vzhledem k používání slova "kroužek") některým rodičům dosud plete.
Sportovní kroužky nejsou u nás vedeny jako "jednorázové" jen na vyplnění času během pololetí, ale jde o koncepční, navazující činnost, jejímž vyústěním je možnost plynule přejít do klasické tréninkové aktivity v rámci sportovního klubu (nejčastěji kolem 8., 11. a 15.roku), . Již v mládežnických kategoriích je možné zapojit se do do ligových soutěží pro děti v patřičné kategorii či alespoň jednorázových turnajů.

-hp- © 2012-2019 (stará verze -hp- © 1998-2003)