Úspěchy

pics/banners/atom-banner-32-mince.jpg

Poprask 2018 - svěřenci či odchovanci Klubu Planina/Klubu Atom (Matěj L., Ruda Š., Vojta J., Jakub M., Jirka O., Vojta S., Matyáš H., Denis B., Martin ...), doplněni o 1 dalšího hráče, opět, stejně jako předloni a před 4 roky, postoupili do finálové skupiny, kde obsadili krásné 2.místo (IV.kategorie - chlapci, obvod Praha 4) - finálový zápas prohráli s PJZŠ Horáčkova pouze 0:1 !!!
15.12.2018         -hp-

Poprask 2016 - svěřenci či odchovanci Klubu Planina (Matěj L., Ruda, Vojta J., Jakub M., Jirka O., Vojta S., Matyáš, Denis, Martin ...), doplněni o 2 další hráče, opět, stejně jako předloni, postoupili do finálové skupiny (III.kategorie - chlapci, obvod Praha 4)!!!
25.11.2016         -hp-

Nejúspěšnější odchovanci našeho florbalového klubu:

Petr Haspeklo (*1988) - přišel k nám z ledního hokeje (brankář) v r. 2008, o 3 roky později hostoval ve 3.lize v týmu EMCO Cholerics, poté hrál extraligu za Liberec, po zranění několik let 1.ligu za Start98 Kunratice, v sezoně 2017/2018 německá liga, po návratu nižší ligy.

Jan Svoboda (*1989) - do klubu vstoupil jako 12-tiletý v r. 2001, předtím se věnoval lednímu hokeji; všestranný talent, hrál za starší žáky a juniory a občas za muže (v 15 letech); v 16 letech přestoupil do SKV, kde již v tomto věku hrál 1.juniorskou ligu a současně mužskou extraligu, tým SKV však sestoupil a v další sezoně hrál 1.ligu; Honza pak, bohužel, přes varování přestoupil do TJ JM Chodov (dnešní Florbal Chodov), kde ztratil cenné 2 roky kariéry, během níž půl roku hostoval v extraligovém Sokolu Pardubice; poté návrat do SKV a pak přece jen nabídka z historicky nejúspěšnějšího klubu ČR - Tatranu Střešovice; na podzim 2018 se po několika letech vrátil z Tatranu do SKV.... od r. 2006 dodnes tedy hrál a hraje jednu z nejvyšších dvou ligových mužských soutěží.

25.1.2019         -hp-

-hp- © 2018